تبلیغات
خاکریز - مطالب اردیبهشت 1389

قالب وبلاگ

هاست لینوكس

مرجع راهنمای وبلاگ نویسان

سفارش طراحی اختصاصی قالب وب سایت و قالب وبلاگ

طراحی وب


سه شنبه 21 اردیبهشت 1389

درباره حجاب و عفافاول)صلی الله علیک ایتها الصدیقه الشهیده

دوم)حالا که کمتر فرصت می کنم خاکریز رو با یادداشت های مفصل،بروز کنم تصمیم گرفتم با یادداشت های کوتاه و البته گاه بلند آن را بروز کنم.همین!بسم الله الرحمن الرحیم

سوم)مدتی است که بحث حجاب و عفاف در جامعه زیاد مطرح می شود ،این یادداشت در این باره است!

حرف اول)امامت امت

از احادیث ائمه معصومین استفاده می شود که تاثیر و پیوند «ولایت» بر انسان بیشتر از «ولادت» است.از این جاست که مایی که ادعا داریم تحت ولایت «فاطمه زهرا(س)» هستیم می توانیم او را «مادر» فریاد کنیم.

اما این نکته،چه ارتباطی با حجاب و عفاف دارد.

خوب تقریبا ساده اس،وقتی عده ای در ولایت امر خودشون دچار شک و تردید می شوند و عده ای از امت ،امام حق رو گم می کنند و تحت زعامت ولایت و امامت باطل در می آیند شما نباید از آنها انتظار داشته باشید که بر مرام والد خود بگردند و یا بینش و منش حق مدار داشته باشند.آنان بر مدار والی و امام خود و بر محور باطل خواهند چرخید.ولایت و امامت خامنه ای،ظل و سایه ای است از ولایت سبب اتصال زمین و آسمان حضرت حجت (عج). و این چنین کسی که از ولایت خامنه ای بریده است در واقع از مسیر اتصال به آسمان بریده است.و تو اگر می خواهی او را آسمانی کنی باید اهل ولایتش کنی. به زبان ساده تر  مهم ترین و بنیادی ترین راه حل موضوع حجاب و عفاف،حل مشکل ولایت یابی،امام شناسی و ولایت پذیری عده ای از امت است.یاد شهید آوینی به خیر انجا که می گفت:

صدای من که بجایی نمی رسد،اما اگر می شد برسد می گفتم باید در این مملکت برای نفوذ گسترده تر رای ولایت تلاش کرد و نباید گذاشت که اوامر آقادر پیچ و خم توجیهات و تفسیر های غلط،معطل بماند.

حرف دوم)جنگ نرم بازی

از طرفی هم این امامت شناسی و ولایت پذیری در مرتبه اول باید در بین پاره ای از وجودامت حزب الله نو،احیا و تقویت شود.امت حزب الله نو ضمن رویش ها ی خود که توانسته در برابر زر،زور و تزویر استعمار فرانوی بیرونی و استکبار داخلی(!)،استقامت  کند،گرفتار عده یا طبقه ایی است که نه انقلابی هستند نه نیستند.نه اهل جهادبر سر عقیده هستند و نه نیستند.نه سنگرها و خاکریز ها را در دست دارند نه ان را ترک کرده اند. نه اهل ترک رفاه برای مبارزه هستند و نه نیستند. و این چنین روحیات استعماری و بنی اسرائیلی را با قیافه ها و ادبیات و جملات ضاهرالصلاح،در کالبد جریان امت حزب الله نو تزریق می کنند.همینان فرمایشات امام خامنه ای را به بازی  گرفتند و بعد از تهاجم فرهنگی بازی و ... حال رسیده اند به جنگ نرم بازی!...بهرحال تو خود حدیث مفصل خوان از این مجمل...الغرض...حرکت به سمت جامعه اسلامی کامل راه حل ساده ای دارد تنها انگیزه می خواهد و عمل،تنها تیری می خواهد از صدر انقلاب به قلب های مدرن شده عده ای از امروزیان:

ما هنوز تا یک جامعه کاملا اسلامی که نیک بختی دنیا و آخرت مردم را به طور کامل تامین کند و تباهی و کج روی و ظلم و انحطاط را ریشه کن سازد،فاصله زیادی داریم.این فاصله،باید باهمت مردم و تلاش مسئولین طی شود و پیمودن آن با همگانی شدن امر به معروف و نهی از منکر آسان گردد. امام خامنه ای - 1369-جزوه رستاخیز شکفت انگیز

بزبان ساده تر،باید کت شلوارهای شیک روشنفکری ،که مرز ما و دگران را کم رنگ می کنند را از تن فکر و منش خود بیرون اوریم،باید پیراهن هایمان را دوباره روی شلوارهایمان بیاندازیم  و فضیلتهای فراموش شده ای چون امر به معروف و نهی از منکر را فریاد بزنیم که عده ای از امت گرفتار درسطوح مختلف ولایت باطل ،شاید بین«ما هستیم» و «ما بیشماریم» صادق و کاذب فرقانی قائل شوند.