تبلیغات
خاکریز - شهدا آدمهای ترسناکی بودند!

قالب وبلاگ

هاست لینوكس

مرجع راهنمای وبلاگ نویسان

سفارش طراحی اختصاصی قالب وب سایت و قالب وبلاگ

طراحی وب


سه شنبه 23 مهر 1387

شهدا آدمهای ترسناکی بودند!+قسمتی از وصیتنامه شهید عادل عظیم خانی:

روی قبرم مثل (قبر)برادر فتحلعیزاده گلی باشد،

زیرا در شهرمان کسانی هستند که نان روزمره خود را نمی توانند پیدا کنند

 و در زیر سقفهای گلی زندگی می کنند.!

+تکرارش مفیده:شهدا آدمهای ترسناکی بودند!

تا آنجا که یادم می آید، شهدا آنقدر ها هم که حالا می گویند نازنین نبودند. همیشه هم لبخند روی لبشان نبود. آنقدر مست خدا نبودند که فقر و فساد و تبعیض از یادشان برود و آنچنان از خوف خدا غش نکرده بودندکه هیچ خوفی بر دل هیچ کس نیندازند.

تا آنجا که یادم هست ،راستی چند هزار سال پیش بود؟

- تجمل پرست ها از بسیجی ها می ترسیدند. مفسد ها، مال مردم خور ها، رانت خوارها، از بسیجی ها می ترسیدند، شهدا آدم های ترسناکی بودند. باور کنید به خدا، این قدر دوست داشتنی بودن هم خوب نیست.

باور کنید به خدا، امام حسین (ع) هم این قدر دوست داشتنی نبود. اگر نمی ترسیدند از او، که قطعه قطعه اش نمی کردند و اسب بر پیکرش نمی‌دواندند و آب بر قبرش نمی بستند و در خیمه ها محصورش نمی کردند.     «وحید جلیلی »

 

این تصویر رو برای پست قبلی کار کرده بودم (قسمتی از پست قبلی:نه!نشد!صبر کنین!نمی خوام شمشیر دست حضرت آقا بدم و روی شیر بنشونمشون!ولی می خوام قسمتی از شخصیت علی را  که پاستوریزش یا به قولی نازنینش یا به قولی مسیحی زده!اش کردیم را کمی ُفقط کمی برجسته تر کنم، )که تصمیم گرفتم تا پست جدیدم آماده بشه بصورت مجزا تو وبلاگ بزارمش!!یه کاغذ دیواری هم (که تا حدودی با عکس بالایی متفاوته) آماده کردم!ببینید!