تبلیغات
خاکریز - خاکریزی برای دولت اسلامی

قالب وبلاگ

هاست لینوكس

مرجع راهنمای وبلاگ نویسان

سفارش طراحی اختصاصی قالب وب سایت و قالب وبلاگ

طراحی وب


پنجشنبه 15 دی 1384

خاکریزی برای دولت اسلامیبسم الله الرحمن الرحیم
«السلام علی الحسین الشهید و علی علی بن الحسین سید المومنین و علی اولاد حسین و علی العباس الحسین و علی اصحاب الحسین»

سلام!این روزها حرفهای زیادی در مورد سخنان استاد مصباح در مورد حکومت اسلامی زده می شه که اگر وقت کردم در مورد آن هم خواهم نوشت فعلا در مورد جنگ روانی علیه دولت اسلامی مطلب پایینی رو نوشتم کمی!طولانی شد شرمنده کمی حوصله کنید و بخونید.

استاد مصباح


اردیبهشت ماه 84 بود.دکتر احمدی نژاد در جمع دانشجویانی که برای درخواست از وی برای حضور در عرضه انتخابات ریاست جمهوری گرد هم آمده بودند سخنانی را ایراد کرد که بعد از چند ماه تعبیر آنان روشن شد :
«چون اتفاقی که قرار است بیافتد خیلی مهم است دشمنی ها هم خیالی سنگین است از درون و بیرون.گروههای ضد انقلاب که همه برای انتخابات فعالند.گروههای قدرت طلب هم که همه مناصب اصلی کشور را 20 سال در اختیار گرفته اند همه تلاششان این است که از دستشان نرود.
عده ای هستند که کمترین بازدهی و بیشترین تخلف را دارند.می گویند به اینها دست نزن.چرا؟مگر ارث پدرشان هست؟چرا نباید به اینها دست زد؟عزل این افراداتفاقا عین ارزش است.مناصب مال مردم است.مال حق است .مال اسلام است.یک عده می گویند ارث پدری! من است ،ارث پدری حزب است،که با هزار لطایف الحیل از یک طرف با انحصارهای اقتصادی ورانت های اقتصادی و از طرف دیگر با مناصب قدرت،به دست آمده است.اینها به این سادگی نخواهند گذاشت،جنگ روانی راه می اندازند
چند ماه بعد،احمدی نژاد با شعارهایی که بازتاب تاکید های مقام معظم رهبری(مدضله العالی) در15 سال گذشته بود به پیروزی رسید .
موج جنگ روانی و ایجاد ناامیدی در مردم از همان لحظه های اول با زیر سوال بردن نتیجه انتخابت و این که ( شکایات درباره تخلفات انتخاباتی باید تنها در پیشگاه الهی مطرح شود زیرا که امکان بررسی آنها در نظام اسلامی ایران وجود ندارد)شروع شد.
عده ای که همه رویا های خود را نیمه تمام  می دیدند  برای تخریب دولت مردمی دکتر احمدی نژاد مجبور شده اند از باب «الغریق یتشبث بکل حشیش»(فرد درحال غرق شدن به هر چیز بی اهمیتی چنگ می زند)به هر چیز غیر قابل اعتنایی در جهت تخریب دکتر احمدی نژاد تمسک جویند،آن ها  که نمی توانستند درباره دولت احمدی نژاد از حیف و میل و خاصه خوری بیت المال و زیر پا گذاشتن عدالت و تبیعض و قافله سالاری سخن گویندکوشیدند با بزرگ نمایی موضوعاتی غیر قابل ذکر چون هاله نور و... و یا مهم جلوه دادن آن ها اذهان مردم را از توجه به خدمات دولت جدید بازدارند.
این موج جنگ‌روانی پس از بیان اظهارات برخی از مسئولان درهمایش ائمه‌جمعه شدت گرفت. آن همایش به رغم آن كه با دفاع قوی رهبر معظم انقلاب از دولت جدید به عنوان دولتی با بركت،‌ كاری، نشانه اقبال جوانان به دین و معنویت و اعتراض صریح ایشان به انتقادهای غیرمنصفانه به دولت آغاز شد، شاهد دو سخنرانی مسئله‌ساز بود. رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، تلویحاً‌ دولت احمدی‌نژاد را به طرد و انزوای افراد با ارزش كشور و مدیران شایسته و بدنام‌كردن نیروهای نظام متهم كرد و بدون ذكر نام دولت احمدی‌نژاد، برخی از اقدامات آن را كمك به تحقق اهداف دشمنان خارجی توصیف كرد! وی تصریح نمود كه شرایط داخلی تهدید خارجی را جدّی كرده است.
سخنانی که سابقه ی تاریخ دیگر نیز در اذهان نسل اول انقلاب دارد . سخنانی که قبلا نیز در دفاع از بهزاد نبوی و عده ای دیگر که به اتهام دخالت در ترور شهید رجایی و شهید باهنر دستگیر شده بودند هاشمی بر زبان آورد ویکی ازناخوشایندی های! پرونده ترور را طرد و زیر سوال رفتن نیروهای وفادار! وبا ارزش انقلاب دانست.(در حالی که آیت الله خامنه ای در این باره و درباره هویت مسعود کشمیری و افراد پشت پرده توطئه ترور رئیس جمهور و نخست وزیر اظهار داشت : کشمیری (عامل انفجار)قبلا در ارگان دیگری کار می کرد که البته خصوصیات و سوابق امرش برای ما روشن است . بعد به وسیله یکی از افرادی که هم پرونده کشمیری است به نخست وزیری راه پیدا کرده بود.اما در هر صورت حقیقت این بود که کشمیری وجود ندارد و گمان زیاد بر این بود که کشمیری کشته شده است . از خاکسترهائی که در آنجا بود مقداری جمع کردند و در یک پلاستیک ریختند و به عنوان جسد کشمیری به مسئولین معرفی کردند . البته بعضی از آن کسانی که این کارها را می کردند ، الان در زندان هستند و به عنوان همین مسئله مورد سوال هستند که چگونه یک مشت خاکستر را به عنوان جسد کشمیری معرفی کردند) 
آقای حسن روحانی نیز در همین همایش ضمن نامطلوب توصیف‌كردن وضعیت پرونده هسته‌ای ایران «منزوی شدن بخشی از مردم»‌ را مورد انتقاد قرارداد.
بیان این اظهارات در آستانه اجلاس شورای حكام باعث بازترشدن زبان غربی‌ها شد. روزنامه آلمانی «زودویچه سایتونگ» در مقاله‌ای نوشت: «رفسنجانی علیه كلام و زبان تند احمدی‌نژاد و سیاست نامحتاطانه پرسنلی وی به نفع حامیان خود به شكل بی‌سابقه‌ای اعتراض كرده است.»
روزنامه سوئیسی «نوی زودیخر سایتونگ» با اشاره به اظهارات رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام مبنی بر كنارگذاشته شدن برخی از نیروهای نظام افزود: «ناظران سیاسی این عمل احمدی‌نژاد را پاكسازی سیاسی دانسته‌اند كه طی آن افراد افراطی باید جایگزین افراد لیبرال و عملگرای دوران خاتمی شوند ... البته هاشمی رفسنجانی در اظهارات خود بسیار محتاط بوده ولی برای همه روشن است كه منظور او در این زمینه، احمدی‌نژاد افراطی بوده است. هاشمی رفسنجانی دراین زمینه هشدار داد و تأكید كرد این موضوع به سود دشمنان انقلاب اسلامی است و این درحالی است كه ]آیت‌ا...العظمی[ خامنه‌ای رهبر انقلاب روز دوشنبه این هفته از احمدی‌نژاد حمایت كرده و گفته بود كه دولت باید از سوی همه مورد حمایت قرار گیرد و به آن فرصت داده شود تا به وظایف خود عمل كند.»

جناب هاشمی!بی انصافی بس است!

پایگاه اینترنتی «المحیط» وابسته به عربستان با اشاره به این بگومگوها نوشت: «خاتمی نیز تندروها و افراط‌گرایان را حامیان بن لادن توصیف كرد كه بهترین بهانه را در اختیار دشمن قرار می‌دهند. روشن است كه منظور وی از افراط‌گرایان، جناح تندرو ایران به رهبری رئیس‌جمهوری این كشور است.
برخوردهای تخریبی در داخل كشور با دكتر احمدی‌نژاد تا به آن اندازه ازسوی غربی‌ها به عنوان یك فرصت تلقی شده است كه به ادعای یك استاد ایرانی‌الاصل دانشگاه «سنت اندروز»، آمریكا و اروپا ترجیح داده‌اند به جای پافشاری بر ارجاع پرونده ایران به شورای امنیت، اجازه دهند سیر طبیعی تحولات و اختلاف‌های درونی، فرصت‌های بهتری را برای آنها فراهم كند.
رادیو «بی.‌بی.‌سی» هم در واكنش به اظهارات رئیس‌جمهور در جمع نخبگان استان ایلام گفت: «به رغم اصرار رهبر جمهوری اسلامی برای توقف انتقادها و تلاش برای رفع كدورتهای زمان انتخابات، عملاً‌ نارضایتی از عملكرد و اقدامات طیف تازه مدیران نه تنها كاهش نیافته، بلكه ابعاد وسیع‌تری نیز پیدا كرده است!»
آری موج جنگ روانی برای تخریب دولت اسلامی ابعاد وسیع تری نیزپیدا کرد!اما آنان که امروز رئیس جمهور را مورد اخت و تاز قرار می دهند خود با انحراف از مسیر اصلی انقلاب ،فاصله آرمانهای انقلاب اسلامی با واقعیت های امروز جامعه را به دره عمیقی تبدیل کردند و با ادامه سیاست های اقتصادی و فرهنگی آنان و روی کار آمدن دولت و مجلس مدعی اصلاحات بودکه ، جهان خواران و اصحاب رسانه آنان با تعابیری چون «ایران بسوی پایان رژیم تندروها پیش می رود »دیلی تلگراف«نبرد ایران با بنیاد گرایی»اکونومیست«دوران ریاست جمهوری خاتمی واصلاحات امید برانگیز»نویه زورسای سایتونگ ،به چشن و پایکوبی  در باور انحطاط و انحراف برگشت ناپذیر ایران اسلامی پرداختند.
نمی دانم شاید شیپور وارونه زدن هم برای آنان یک هنر است .آنان ابتدا در کشور فقر،گرفتاری و مشکلات را توزیع کردند ، بعد بنا به گفته مسئولانی که به نظر اکثر مردم نمره عملکرد اقتصادی شان پس از دوره دفاع مقدس مطلوب نبوده است بنا را بر این گذاشتند که روزی خواهد رسید که شاید رفاه را به آنها تقدیم کنیم.
حال آن که الگویی که امام خمینی (ره) به عنوان معیار انقلاب اسلامی از نظام اسلامی پیش از برپایی آن ارائه  می دادند،الگویی شبیه به حکومت عدل علی(ع) بود.امام خمینی(ره) در سخنانی که در 15 بهمن 57 یعنی 7 روز پیش از پیروزی انقلاب اسلامی ایراد کردند،درباره حکومت آینده ایران اینگونه فرمودند:
«ما آرزوی یک همچون حکومتی داریم،یک حکومت عادل که نسبت به افراد رعیت،علاقمند باشند.عقیده اش این باشد که باید من نان خشک بخورم که مبادا یک نفر در مملکت منزندگی اش پست باشد،گرسنگی بخورد. ما می خواهیم یک همچون حکومت عدلی ایجاد کنیم.»


جامعه ای که روزی تحقق «عدلت اجتماعی»در آن از جمله اهداف مقدسش محسوب می شد و به پای اعتلای این هدف عالی خون ها ریخته و جان ها ارزانی کرد.جامعه ای که بنیانگذار کبیرش خمینی نستوه در اولین سال شکل گیری حکومت اسلامی در جمع گروهی از محرومترین اقشار جامعه یعنی عشایر لرستان فرموده است :«اگر احکام اسلام پیاده شود مستضعفین به حق خودشان                  می رسند،تمام اقشار ملت در جمهوری اسلامی باید در رفاه باشند. در جمهوری اسلامی برای فقرا فکر رفاه خواهد شد،مستمندان به حقوق خودشان می رسند،در جمهوری اسلامی عدل اسلامی پیدا    می کند،عدالت الهی سایه می افکند برتمام ملت.آن چیز هایی که در طاغوت بود در جمهوری اسلامی نیست.»
آری به فرموده امام اگر «احکام اسلام پیاده شود مستضعفین به حق خودشان میرسند»اما متاسفانه با گذشت چندین سال از انقلاب اسلامی وبا روی کار نیامدن «دولت اسلامی»طبق فرموده مقام معظم رهبری ، عده ای فراموش کردند که (امام خمینی (ره):اسلام برنامه حکومت دارد).سیاست های اقتصادی و حتی فرهنگی!حول فرضیه های غربی  معتقد به مادیات و نظام سرمایه داری شکل گرفت .فساد و رانتهای گوناگون جز بزرگی از اقتصاد شد . مسئولین به دارندگی پرداختند.و ازآن طرف عده ای در جامعه به مردم نوید دادند که فعلا سختی ها را بکشید،زیر بار فشارهای طاقت فرسای اقتصادی.استخوان خرد کنیدتا ان شائ ا...در روز موعود ما به شما توسعه و رفاه را هدیه کنیم! آنان این سخن شهید مطهری را به فراموشی سپرده بودند:

« انقلاب ما آنوقت پیروز خواهد شد که ما مکتب و ایدئولوژی خودمان را که همان اسلام خالص و بدون شائبه است،بدنیا معرفی کنیم.اما اگر قرار شود به اسم اسلام یک مکتب التقاطی درست شود و روشمان این باشد که از هر جایی چیزی اخذ کنیم.یک چیزی از مارکسیسم بگیریم و چیز دیگر از سوسیالیسم بگیریم،یک چیز از اگزیستانسیالیسم بگیریم و چیز دیگر از سوسیالیسم بگیریم و از اسلام هم چیزهایی داخل کنیم و از مجموع اینها معجونی درست کنیم و بگوئیم اینست اسلام، ممکن است مردم در ابتدا این امر را بپذیرند، زیرا که در کوتاه مدت شاید بشودحقیقت را پنهان کرد ،ولی این امر برای همیشه مکتوم نمی ماند، افرادی پیدا می شوند اهل فکر و تحقیق که حقیقت را می فهمند و بعد شروع می کنند به خرده گیری که آقا فلان حرفی که شما بنام اسلام می زنید مشخص است که مال اسلام نیست.با مقایسه روشن می شودکه این حرفها را شما مثلا ازمارکسیسم گرفته اید و بعد یک روکش اسلامی روی آن کشیده اید.
نتیجه این می شود که همین اشخاصی که با شوق به اسلام روی آورده بودند و همان افکار التقاطی را به نام اسلام پذیرفته بودند بعد از معلوم شدن حقیقت، با شدت و سرعت از اسلام گریزان      می شوند.انقلاب ما اگر می خواهد پیروزمندانه راه خودش را ادامه دهد، باید خود را از همه این پیرایه ها پاک کند و در راه احیای ارزشهای اسلامی راستین حرکت کند.
»( شهید مطهری .. کتاب پیرامون انقلاب اسلامی .فصل ماهیت انقلاب. سخنرانی در مسجد الجواد0ع.)
آری !در چنین جامعه ای،عدالت اجتماعی به عنوان مهمترین  وجه مشخصه حکومت علوی به شدت مخدوش است.نمادهای بارز این ناهنجاری را همه جا می شود دید.در توزیع نابرابر ثروت ها در بذل و بخشش مصادر امور و مسندهای کاری به خویشان و اقوام، در ارائه رانت های اطلاعاتی به نور چشمی ها، در تضییع حقوق عمومی جامعه زیر پای طرفداران تئوری توسعه،در فیش های حقوقی 5 رقمی کارگران و کارمندان، در زیر سقف خانه های قسطی، در سفره های خالی، در نگاه تک تک آدم هایی که همواره نگران فردای زندگی شان هستند.
چه کسی فکر می کرد یک روزی در این زمین عده ای چنان خشت روی خشت بگذارند که 160 میلیون تومان از آن را برای خرید یک دست مبل بپردازند؟چه کسی فکر می کرد در خاکی که روزگاری قدمگاه رجایی ها و شهدای پاک هشت سال دفاع مقدس بود،قشر نوکیسه ای به وجود بیاید که به مناسبت جشن تولد یا ازدواج فرزندانشان در مادرید اسپانیا ویلای شخصی هدیه بدهند؟چه کسی فکر می کرد عده ای بر ماشین های نیم میلیاردی سوار شوند؟!
آری به فرموده شهید مطهری : اگر پذیرفته باشیم که انقلاب ما ، انقلابی ماهیتا اسلامی است در این صورت این انقلاب به شرطی در آینده محفوظ خواهد ماند و به شرطی تداوم پیدا خواهد کردکه قطعا و حتما مسیر عدالتخواهی را برای همیشه ادامه بدهد. در دولت اسلامی نباید به هیچ وجه ظلم و اجحافی به کسی بشود حتی اگر این فرد یک مجرم واجب القتل باشد.....من تاکید       می کنم اگر انقلاب ما در مسیر برقراری عدالت اجتماعی به پیش نرود،مطمئنا به نتیجه نخواهد رسید و این خطر هست که انقلاب دیگری با ماهیت دیگری جای آن را بگیرد.
مسلما برای دکتر احمدی نژادبه عنوان شاگرد مکتب عدل علی (ع) این دوران سخت ترین و پررنج ترین دوران زندگی به شمار می رود همان طور که برای علی (ع)  نیز این چنین گذشت،دروه خلافت برای علی (ع)از تلخ ترین ایام زندگی او به حساب می آید،اما از نظر مکتبش او موفق شدبذر عدالت را در جامعه اسلامی بکارد. اگر علی (ع)بجای آن دوره کوتاه،بیست سال خلافت    می کرددر حالی که نظام زمان عثمان همچنان باقی می ماند امروز نه اسلام باقی مانده بود نه علی، نه نهج البلاغه و نه اسمی از عدالت....علی هم خلیفه ای می شد در ردیف معاویه.(شهید مطهری)
به یقین آنهایی که چون دشمنان خارجی پا بر زمین می کوبند و او را به تندروی  و امثال آن متهم می کنند و برانندتا اوضاع امید بخش امروز را غبار آلودو ناامیدکننده جلوه دهند و با شرکت در جلسه ی خانه احزاب برای نخستین بار ، احزاب را به وحدت برای مقابله با اوضاع نگران کننده ی امروز تشویق کنند!!!.
به واقع کینه ی خویش را از حق گویی رهبر معظم انقلاب،با برخورد با سرباز ولایت بروز دهند.
اما هیهات که وجدان بیدار مردم ایران فریب جنگ روانی غوغاسالارانی را که 16 سال اعتماد خود را به آنان بخشیدند را بخورد و پشت رئیس جمهوری همچون دکتر احمدی نژاد را خالی کنند .اکنون نیز پس از به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی و سپس نظام اسلامی ، خاکریزی خواهیم زد در دفاع از دولت اسلامی،پس ای گلوله ها ببارید!

امام خمینی :ماآرزوی یک همچون حکومتی را داریم...