تبلیغات
خاکریز - یادداشتهای حرم امام رضا .ع.

قالب وبلاگ

هاست لینوكس

مرجع راهنمای وبلاگ نویسان

سفارش طراحی اختصاصی قالب وب سایت و قالب وبلاگ

طراحی وب


یکشنبه 22 مرداد 1385

یادداشتهای حرم امام رضا .ع.حرف اول:

 زیارت این دفعه مشهد الرضا برایم یه حال و هوایی دیگه ای داشت...این دل نوشته  یکی از نشانه های اونه . . .

ماهی ها به آب خیلی!احتیاج دارند!

حدیثی است که مومن تو مسجد مثل ماهی است تو دریا...نمی دونم!وقتی که چشمات به حرم    امام رضا.ع. می خوره دیگه خیلی خوب می فهمی که یکی حرمش از بهترین محل های سجده است...آره!یکی از بهترین آقیانوس های برای شنای ماهی ها! همان وقته که خیلی دلت تنگ میشه که چه طور تا حالا بدون آب داشتی شنا می کردی !...درهای دریای حرم امام رضا که همیشه برای شنا ماهی ها باز است...سقا خونه همیشه آب برایت هدیه دارد...کفترها همیشه دلت را برای آسمان هدیه می برند..دستان پدر رئوفت که همیشه بر سر ایتامش هست ....خدایا چه جای گفتن حاجت فقط خدایا مرا هرگز بی آب مگذار...همین...سلام امام رضا.

دریا به کنار ماهی ها می رود

دلم از طرف خیلی ها حرم را زیارت می کند.از طرف چشمان مشتاق دوستان،صدای خسته ودرد آلود محتاجان به دعاو دستهای خسته و نورانی بچه های حزب الله لبنان،البته شاید امروز دریا هم در کنار ماهی هاست!ولی به هر حال زیارت از طرف بچه های حزب الله شاید در این روزها علاوه بر هدیه استقامت بر دل های نورانیشان،هدیه ای باشد بخاطر سربلندی در بازی و فتنه آخرالزمان ،بازیی که شروع شده و تا آن روز موعود جهان را در تحول و نگرانی نگه خواهد داشت . بازی که نتیجه آن مدت ها قبل رقم خورده است.

خداوند آقازاده ها را دوست دارد

دستم را محکم گرفتُ بر می گردم ُخودش است پسر یکی از سرداران شهید بزرگ جنگ،با چفیه ای بر دوش و لباسی ساده،همدیگر رو در آغوش می گیریم مثل چندین روز قبل در حرم حضرت معصومه!با آن که به گفته خودش از تهران تا مشهد خیلی گرفتاری کشیده بود ولی بازهم سرحال بود و با صفا،انگار خستگی برایش مفهومی نداشت.

ساعات زیارت حرم در کنار او انگار برکت پیدا کرده  بودند.باران رحمتی که بر قلب حرم الهی اش می باریدما را هم خیس میکرد.توفیق چند کار خیردر عرض چند ساعت.مثل اینکه کار هایی که دربقیه ساعت ها من به دنبالشان بودم اکنون در تعقیب من بودند.

...ساده تر از بقیه مردم این طرف و آن طرف می رفت انگار نه انگار یک آقازه بود!وقت خداحافظی گذاشتم تا به حد کافی از چشمانم دور شود ...راستی که پسر کو ندارد نشان ازپدر.

چقدر ماهی

توی حرم از هر طایفه ای هست! از گوشه کنار های ایران گرفته تا بچه شیعه های بقیه کشورها...دلت با دیدنشون نورانی میشه..نور شیعه تو اونها مشترکه......همین....دلمرا برایت نذر کردم و گره زدم به حرمت آقا...