تبلیغات
خاکریز - حسین زمان خود را بشناس

قالب وبلاگ

هاست لینوكس

مرجع راهنمای وبلاگ نویسان

سفارش طراحی اختصاصی قالب وب سایت و قالب وبلاگ

طراحی وب


چهارشنبه 19 بهمن 1384

حسین زمان خود را بشناس 

و زمان بر عاشورا مانده است ...

و کربلای سال ۱۴۲۷

نیک بنگر که کجا هستی ، که هستی و به کجا می روی! اگر مقصد وغایت، شناخت خود است از ورق زدن صفحات تاریخ و خود را در آن یافتن چه مسیری بهتر!
شاید 14 قرن پیش زمان و مکان خوبی باشد برای پیدا کردن خود؟!آری!زمان به عقب باز می گردد و فرصتی است برای تو که خود را شناسایی کنی شاید که راز دلت فاش گردد!

 14 قرن پیش بزرگترین دو راهه تاریخ رقم خورد تا هویت همه ی انسانها از ازل تا ابد در آنجا ظهور یابد . دو راهه ی حسین و ... . چه دو راهه ی سختی که می تواند تو را ازحسین(ع) جدا کند.

 آری!دو راهه ی کربلا نقطه صفر مرزی مردانگی وبزدلی است.چرا که کربلا رفتن خون می خواهدوکار هر شیادی نیست که در حمایت حق بر آید .و اکنون در قرن 21 میلادی تو نیز در غوغای  رنگ و بوهای فریبنده عصر کنونی  به کنج دل خود مهمان باش !حال  بنگر در صحرای  61 ه.ق از کدامین سوی دوراهه پیش می رفتی؟!
بنگر !آیا خاک راهت  بوی خیمه های حسین را می دهدو یا نه تو نیز چون آن خیل کثیر سیاهی لشکر سپاه باطل هستی و سردمدار رذیلت هاو دورویی ها وبی شرمی ها . بنگر!نیک بنگر آیا صداهای العطش العطش طفلی به گوشت می رسد ؟!  یا نه ، هلهله های سپاه یزیدیان است برای نشنیدن سخنان حسین؟!

 بنگر !نیک بنگر که بر میانه ی میدان سپاه باطل وبر نعش اهل باطل رکاب میزنی یا نه ، چهار نعل با بی حیایی تمام بر جسم پاک آسمانیان خاک نشین اسب هوی و هوس خود را میرانی!...اگر نیک بنگری به خوبی در می یابی که از  ترک کنندگان حسینی یا نه از یاران اویی!آری!چون «تو» های بسیاری در قرن 14 هجری بوده اند که اکنون چراغ عمر آنان برای تو روشن گشته است .آنان که صندوقچه وجود خود را انباشته از مفاهیم زیر دیدند یقین کردند که جزو سپاهیان حق اند  :

اول معرفت نسبت به هدف خلقت و سیر زندگی که دین معرفی می کند.

دوم ایمان وتقوایی که یاور و نجات دهنده انسان باشد از منجلاب گناهان

و سوم بصیرت سیاسی که همیشه انسان را بسوی انتخاب اصلح پیش می برد ... و وای اگر چنین نباشد و صندوقچه وجودت را از آنان خالی ببینی .
آری!بدان و بر دل خود بارها وبارها بگو که اگر صندوقچه اش از آنان خالی باشد در لغزشگاههای افکار شیطانی پایش خواهد لغزید و امام باطل را به ناچار بر امام حق ترجیح خواهد داد .

گوش فرا ده!به خوبی گوش فرا ده! زمین از ندای هل من ناصر حسینی (ع)خالی نگشته و حسین تورا از پس پرده مکان و زمان سوی خود می خواند پس فریاد لبیک سر ده ,لبیک لبیک یا امامی لک لبیک .

 مباد که قافله رهسپار شود و گناهانت قدمهایت رابرای لبیک گویی امام حق سنگین گردانده باشد.

و زمان بر عاشورا مانده است ...